Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Mesto Topoľčany
 
 

Mesto Topoľčany

Aktuálne oznamy

Štúdia organizácie dynamickej a statickej dopravy na sídlisku Juh v Topoľčanoch - Zámer

parkovisko.jpgŠtúdia organizácie dynamickej a statickej dopravy na sídlisku
Juh v Topoľčanoch - Zámer

viac...


 

Detský kútik v Spoločenskom dome

detský kútik logo.jpg

Primátorka Mesta Topoľčany a Mestské kultúrne stredisko Topoľčany Vás pozýva do detského kútika v Spoločenskom dome na 2. poschodí, ktorý bude v prevádzke počas filmových predstavení v dňoch piatok, sobota, nedeľa a počas divadelných predstavení a koncertov usporiadaných našou organizáciou.

Detský kútik bude otvorený pol hodinu pred začiatkom predstavenia. Kapacita detského kútika je obmedzená a preto si môžete v pokladni kina miesto pre svoje dieťa rezervovať.

Vstupné do detského kútika je bezplatné a podmienené preukázaním vstupenky rodiča na kultúrne podujatie.

Ďalšie informácie nájdete v prevádzkovom poriadku.

Zriadenie detského kútika je výsledkom hlasovania občanov v participatívnom rozpočte Mesta Topoľčany na rok 2018.

Tešíme sa na Vašu účasť a prajeme Vám príjemnú zábavu.

Bližšie info : https://kulturato.sk/kutik-a.htm

viac...


 

Správa pohrebísk - Oznam

Erb mesta Topoľčany

Správa pohrebísk - Oznam

Mesto Topoľčany – Mestský úrad ako správca pohrebísk oznamuje, že dňom 21.1.2019 sa obmedzuje prenájom hrobových miest na  Novom cintoríne  v Topoľčanoch do rozšírenia cintorína. Nové hrobové miesta sa budú vytvárať a prenajímať len v čase uloženia ľudských pozostatkov, prípadne v čase uloženia spopolnených ľudských pozostatkov. Bližšie informácie Ing. Soňa Šrámková, 038/5340141, alebo sona.sramkova@topolcany.sk

viac...


 
Položky 21-23 z 23

Vitajte na stránkach mesta Topoľčany

Aktuálne sa nachádzate na úvodnej stránke mesta www.topolcany.sk, ktorá je ďalej členená do 4 kategórií: Samospráva, Ako vybaviť, Návštevník a voľný čas a Transparentné mesto. 

Samospráva

V časti samospráva získate informácie o Primátorovi mesta Topoľčany, Mestskom zastupiteľstve, Mestskom úrade, Mládežníckom parlamente, Mestskej polícii, školstve, športových kluboch a organizáciách v meste, projektoch mesta, strategických dokumentoch a voľbách.

Ako vybaviť

Ako samotný názov napovedá, v tejto časti stránky mesta nájdete všetky potrebné informácie k vybaveniu vašich záležitostí. Tu získate informácie ako:

  • Kde vybavíte?
  • Čo k vybaveniu potrebujete?
  • Lehoty na podanie a vybavenie,
  • Formuláre na stiahnutie,
  • Náležitosti formulárov,
  • Legislatívna úprava k danej problematike,
  • Poplatky. 

Návštevník a voľný čas

Táto časť stránky mesta je zameraná na informácie o možnostiach trávenia voľného času a s tým súvisiacich služieb. Nájdete tu informácie o  meste Topoľčany, o jeho histórii a pamiatkach  a o regióne Topoľčany, vrátane bohatej fotogalérie. Súčasťou je aj kalendár kultúrnych podujatí a informácie o tradičných podujatiach v meste a regióne. Pre milovníkov umenia je tu umiestnená Galéria mesta Topoľčany so všetkými potrebnými informáciami. Nielen návštevníkov, ale i domácich určite potešia Typy na výlet, v rámci ktorých sú sústredené informácie o prírodných zaujímavostiach, historických pamiatkach, múzeách a kultúre nielen v rámci mesta, ale aj celého regiónu. Nechýbajú ani informácie o službách v oblasti gastronómie, ubytovania, zábavy a športu, nákupov, dopravy a informácie o bankách a zmenárňach.

Transparentné mesto

V rámci transparentného mesta sú zverejňované informácie o verejnom obstarávateľovi, zmluvy faktúry a objednávky, všeobecne záväzné nariadenia, štatúty, poriadky, smernice, zásady, dokumenty, informácie o majetku mesta, verejných obstarávaniach, grantoch a dotáciách z fondu primátora a o správnych poplatkoch vyberaných mestom. Súčasťou  transparentného mesta je aj diskusia, kde sú zverejňované námety a podnety pre MsÚ a MsP. Ďalej tu nájdete rozpočet mesta, záverečné účty mesta a rozbory hospodárení, výročné správy a poradovník na byty.


 

dnes je: 21.8.2019

meniny má: Jana

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka