Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Mesto Topoľčany
 
 

Mesto Topoľčany

Aktuálne oznamy

Univerzita tretieho veku v Topoľčanoch

read-2007117_640.jpgEKONOMICKÁ UNIVERZITA V BRATISLAVE - UNIVERZITA TRETIEHO VEKU otvára študijný odbor "NIKDY NIE JE NESKORO ZAČAŤ NIEČO NOVÉ V TOPOĽČANOCH" Záujemci o štúdium a informácie v prihláške v prílohe.

viac...


 

Vyzvi srdce k pohybu

srdce v pohybe.pngChcem sa hýbať, ale.... Nemám čas na cvičenie. Hovorí vám to niečo? Samé výhovorky. Určite to poznáte aj vy! Čo keby ste s nimi prestali a konečne sa rozhýbali? Zapojte sa v čase od 25. marca do 16. júna 2019 do celonárodnej kampane na zvýšenie pohybovej aktivity dospelej populácie. Kampaň je pod záštitou hlavného hygienika SR a slovenskej epidemiologickej a vakcinologickej spoločnosti.

viac...


 

Ochrana pred požiarom

Zverejnené 18.3.2019 -Tomáš Daško-


 

Mestské kultúrne stredisko Topoľčany vyhlasuje obchodnú verejnú súťaž na predloženie najvhodnejšieho návrhu na uzavretie zmluvy o prenájme nebytových priestorov v Dome kultúry súp. č. 4914/14 v Topoľčanoch, Ul. Štúrova (bývalý priestor – Style Decor)

Zverejnené 1.3.2019 -Tomáš Daško-


 

Mestské kultúrne stredisko Topoľčany vyhlasuje obchodnú verejnú súťaž na predloženie najvhodnejšieho návrhu na uzavretie zmluvy o prenájme nebytových priestorov v Dome kultúry súp. č. 4914/14 v Topoľčanoch, Ul. Štúrova (bývalý priestor – Slovenská sporiteľňa, a. s.)

Zverejnené 1.3.2019 -Tomáš Daško-


 

Kultúrno - spoločenské aktivity v meste Topoľčany v mesiaci marec 2019

Erbto.jpg

Zverejnené 28.2.2019 -Tomáš Daško-


 

Návod na riešenie problémov s čítaním elektronických dokumentov

logo_main_slovensko.png

Návod na riešenie problémov s čítaním elektronických dokumentov

viac...


 
Položky 15-21 z 28

Vitajte na stránkach mesta Topoľčany

Aktuálne sa nachádzate na úvodnej stránke mesta www.topolcany.sk, ktorá je ďalej členená do 4 kategórií: Samospráva, Ako vybaviť, Návštevník a voľný čas a Transparentné mesto. 

Samospráva

V časti samospráva získate informácie o Primátorovi mesta Topoľčany, Mestskom zastupiteľstve, Mestskom úrade, Mládežníckom parlamente, Mestskej polícii, školstve, športových kluboch a organizáciách v meste, projektoch mesta, strategických dokumentoch a voľbách.

Ako vybaviť

Ako samotný názov napovedá, v tejto časti stránky mesta nájdete všetky potrebné informácie k vybaveniu vašich záležitostí. Tu získate informácie ako:

  • Kde vybavíte?
  • Čo k vybaveniu potrebujete?
  • Lehoty na podanie a vybavenie,
  • Formuláre na stiahnutie,
  • Náležitosti formulárov,
  • Legislatívna úprava k danej problematike,
  • Poplatky. 

Návštevník a voľný čas

Táto časť stránky mesta je zameraná na informácie o možnostiach trávenia voľného času a s tým súvisiacich služieb. Nájdete tu informácie o  meste Topoľčany, o jeho histórii a pamiatkach  a o regióne Topoľčany, vrátane bohatej fotogalérie. Súčasťou je aj kalendár kultúrnych podujatí a informácie o tradičných podujatiach v meste a regióne. Pre milovníkov umenia je tu umiestnená Galéria mesta Topoľčany so všetkými potrebnými informáciami. Nielen návštevníkov, ale i domácich určite potešia Typy na výlet, v rámci ktorých sú sústredené informácie o prírodných zaujímavostiach, historických pamiatkach, múzeách a kultúre nielen v rámci mesta, ale aj celého regiónu. Nechýbajú ani informácie o službách v oblasti gastronómie, ubytovania, zábavy a športu, nákupov, dopravy a informácie o bankách a zmenárňach.

Transparentné mesto

V rámci transparentného mesta sú zverejňované informácie o verejnom obstarávateľovi, zmluvy faktúry a objednávky, všeobecne záväzné nariadenia, štatúty, poriadky, smernice, zásady, dokumenty, informácie o majetku mesta, verejných obstarávaniach, grantoch a dotáciách z fondu primátora a o správnych poplatkoch vyberaných mestom. Súčasťou  transparentného mesta je aj diskusia, kde sú zverejňované námety a podnety pre MsÚ a MsP. Ďalej tu nájdete rozpočet mesta, záverečné účty mesta a rozbory hospodárení, výročné správy a poradovník na byty.


 

dnes je: 16.6.2019

meniny má: Blanka, Bianka

webygroup

Úvodná stránka