Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Mesto Topoľčany
 
 

Mesto Topoľčany

Aktuálne oznamy

Informácia o možnosti uplatniť pripomienku v legislatívnom procese

Informácia o možnosti uplatniť pripomienku v legislatívnom procese k zverejnenému návrhu všeobecne záväzného nariadenia („VZN“)  číslo 7/2019

viac...


 

Jarná deratizácia

mouse-29402_640.pngPreventívna deratizáciu pre celé územie mesta Topoľčany a prímestské časti Veľké a Malé Bedzany - Nariadenie. Viac informácií v priloženom súbore.

viac...


 

Výberové konanie - vedúci odboru starostlivosti o občanov MsÚ

Erbto.jpgVýberové konanie - vedúci odboru starostlivosti o občanov MsÚ. Bližšie informácie v priloženom súbore.

viac...


 

Výberové konanie - vedúci odboru školstva, kultúry a práce s mládežou MsÚ

Erbto.jpgVýberové konanie - vedúci odboru školstva, kultúry a práce s mládežou MsÚ. Bližšie informácie v priloženom súbore.

viac...


 

Výberové konanie - Riaditeľ Zariadenia pre seniorov Komfort n. o.

Erbto.jpgMesto Topoľčany  vyhlasuje v ý b e r o v é  k o n a n i e na obsadenie jedného miesta pre výkon práce vo verejnom záujme na riaditela Zariadenia pre seniorov Komfort n. o. na dobu urcitú 1 rok s možnostou predlženia. Viac info v priloženom súbore.

viac...


 

TOPOĽČIANSKE TEXTOBRANIE 2019

textobranie.jpgTOPOĽČIANSKE TEXTOBRANIE 2019

Viac info v priloženom súbore.

viac...


 

Participatívny rozpočet mesta Topoľčany na rok 2020

par_rozp.jpgParticipatívny rozpočet mesta Topoľčany na rok 2020.

Podrobnosti v priložených súboroch.

viac...


 
Položky 8-14 z 30

Vitajte na stránkach mesta Topoľčany

Aktuálne sa nachádzate na úvodnej stránke mesta www.topolcany.sk, ktorá je ďalej členená do 4 kategórií: Samospráva, Ako vybaviť, Návštevník a voľný čas a Transparentné mesto. 

Samospráva

V časti samospráva získate informácie o Primátorovi mesta Topoľčany, Mestskom zastupiteľstve, Mestskom úrade, Mládežníckom parlamente, Mestskej polícii, školstve, športových kluboch a organizáciách v meste, projektoch mesta, strategických dokumentoch a voľbách.

Ako vybaviť

Ako samotný názov napovedá, v tejto časti stránky mesta nájdete všetky potrebné informácie k vybaveniu vašich záležitostí. Tu získate informácie ako:

  • Kde vybavíte?
  • Čo k vybaveniu potrebujete?
  • Lehoty na podanie a vybavenie,
  • Formuláre na stiahnutie,
  • Náležitosti formulárov,
  • Legislatívna úprava k danej problematike,
  • Poplatky. 

Návštevník a voľný čas

Táto časť stránky mesta je zameraná na informácie o možnostiach trávenia voľného času a s tým súvisiacich služieb. Nájdete tu informácie o  meste Topoľčany, o jeho histórii a pamiatkach  a o regióne Topoľčany, vrátane bohatej fotogalérie. Súčasťou je aj kalendár kultúrnych podujatí a informácie o tradičných podujatiach v meste a regióne. Pre milovníkov umenia je tu umiestnená Galéria mesta Topoľčany so všetkými potrebnými informáciami. Nielen návštevníkov, ale i domácich určite potešia Typy na výlet, v rámci ktorých sú sústredené informácie o prírodných zaujímavostiach, historických pamiatkach, múzeách a kultúre nielen v rámci mesta, ale aj celého regiónu. Nechýbajú ani informácie o službách v oblasti gastronómie, ubytovania, zábavy a športu, nákupov, dopravy a informácie o bankách a zmenárňach.

Transparentné mesto

V rámci transparentného mesta sú zverejňované informácie o verejnom obstarávateľovi, zmluvy faktúry a objednávky, všeobecne záväzné nariadenia, štatúty, poriadky, smernice, zásady, dokumenty, informácie o majetku mesta, verejných obstarávaniach, grantoch a dotáciách z fondu primátora a o správnych poplatkoch vyberaných mestom. Súčasťou  transparentného mesta je aj diskusia, kde sú zverejňované námety a podnety pre MsÚ a MsP. Ďalej tu nájdete rozpočet mesta, záverečné účty mesta a rozbory hospodárení, výročné správy a poradovník na byty.


 

dnes je: 20.4.2019

meniny má: Marcel

webygroup

Úvodná stránka