Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Mesto Topoľčany
 
 

Mesto Topoľčany

Aktuálne oznamy

Centrum právnej pomoci Bratislava - Konzultácie

centrum_pravnej_pomoci.jpg

Centrum právnej pomoci Bratislava bude na Mestskom úrade v Topoľčanoch poskytovať konzultácie v zmysle zákona č. 327/2005 Z. z. dva krát do mesiaca, vždy v utorok v zasadačke č. 252 na 1. poschodí.

Občania, ktorí majú záujem o konzultácie sa musia vopred objednať na t.č. 037/2420055.

Termíny konzultácií: 19.02.2019, 19.03.2019, 16.04.2019, 21.05.2019, 18.06.2019, 23.07.2019

viac...


 

Stravovanie v materských školách v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Topoľčany od 1. 1. 2019 - oznam pre rodičov

Erbto.jpgStravovanie v materských školách v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Topoľčany od 1. 1. 2019 - oznam pre rodičov

viac...


 

Výruby stromov a úprava zelene - Oznam

Erbto.jpgVýruby stromov a úprava zelene - Oznam

viac...


 

Fotografická súťaž „Topoľčany v obrazoch“

camera-1887116_1920.jpg

Mesto Topoľčany vyhlasuje 1. ročník fotografickej súťaže „ Topoľčany v obrazoch“. Súťaž je určená amatérskym aj profesionálnym fotografom. Ich úlohou je zachytiť krásy a zaujímavosti Topoľčian. O víťazoch  jednotlivých kategórii rozhodne odborná porota. Nad súťažou prevzala záštitu primátorka mesta Alexandra Gieciová.

Viac info v priloženom súbore.

viac...


 

„Najobľúbenejší učiteľ/najobľúbenejšia učiteľka mesta Topoľčany“. - Anketa

Erb mesta Topoľčany

Poznáte výnimočného učiteľa, ktorý si zaslúži, aby ho spoznal každý v meste Topoľčany?

 

Mesto Topoľčany pod záštitou primátorky mesta JUDr. Alexandry Gieciovej

vyhlasuje  anketu „Najobľúbenejší učiteľ/najobľúbenejšia učiteľka mesta Topoľčany“.

Anketa je určená pre všetkých občanov mesta Topoľčany.

Výsledky budú vyhlásené dňa 28. marca 2019 na slávnostnej akadémii pre učiteľov pri príležitosti Dňa učiteľov 2019  v  Dome kultúry.

viac...


 

Ihrisko Žihadielko pre naše mesto...

LIDL_Zihadielko_logo.pngHlasujme za ihrisko Žihadielko pre naše mesto...

Mesto Topoľčany  vytvorilo podmienky pre všetkých vás, ktorí máte zriadenú mailovú adresu, no nemáte práve prístup k internetu, aby ste zahlasovali za detské ihrisko ŽIHADIELKO, môžete tak prísť urobiť do Galérie mesta Topoľčany počas pracovných dní v čase od 08,00 – 16,00 hod. (vchod hneď z Námestia), kde je pripravený počítač s prístupom na internet a počas prechádzky mestom môžete odovzdať svoj hlas pre naše mesto v súťaži.

viac...


 

Detský kútik v Spoločenskom dome

detský kútik logo.jpg

Primátorka Mesta Topoľčany a Mestské kultúrne stredisko Topoľčany Vás pozýva do detského kútika v Spoločenskom dome na 2. poschodí, ktorý bude v prevádzke počas filmových predstavení v dňoch piatok, sobota, nedeľa a počas divadelných predstavení a koncertov usporiadaných našou organizáciou.

Detský kútik bude otvorený pol hodinu pred začiatkom predstavenia. Kapacita detského kútika je obmedzená a preto si môžete v pokladni kina miesto pre svoje dieťa rezervovať.

Vstupné do detského kútika je bezplatné a podmienené preukázaním vstupenky rodiča na kultúrne podujatie.

Ďalšie informácie nájdete v prevádzkovom poriadku.

Zriadenie detského kútika je výsledkom hlasovania občanov v participatívnom rozpočte Mesta Topoľčany na rok 2018.

Tešíme sa na Vašu účasť a prajeme Vám príjemnú zábavu.

Bližšie info : https://kulturato.sk/kutik-a.htm

viac...


 
Položky 8-14 z 17

Vitajte na stránkach mesta Topoľčany

Aktuálne sa nachádzate na úvodnej stránke mesta www.topolcany.sk, ktorá je ďalej členená do 4 kategórií: Samospráva, Ako vybaviť, Návštevník a voľný čas a Transparentné mesto. 

Samospráva

V časti samospráva získate informácie o Primátorovi mesta Topoľčany, Mestskom zastupiteľstve, Mestskom úrade, Mládežníckom parlamente, Mestskej polícii, školstve, športových kluboch a organizáciách v meste, projektoch mesta, strategických dokumentoch a voľbách.

Ako vybaviť

Ako samotný názov napovedá, v tejto časti stránky mesta nájdete všetky potrebné informácie k vybaveniu vašich záležitostí. Tu získate informácie ako:

  • Kde vybavíte?
  • Čo k vybaveniu potrebujete?
  • Lehoty na podanie a vybavenie,
  • Formuláre na stiahnutie,
  • Náležitosti formulárov,
  • Legislatívna úprava k danej problematike,
  • Poplatky. 

Návštevník a voľný čas

Táto časť stránky mesta je zameraná na informácie o možnostiach trávenia voľného času a s tým súvisiacich služieb. Nájdete tu informácie o  meste Topoľčany, o jeho histórii a pamiatkach  a o regióne Topoľčany, vrátane bohatej fotogalérie. Súčasťou je aj kalendár kultúrnych podujatí a informácie o tradičných podujatiach v meste a regióne. Pre milovníkov umenia je tu umiestnená Galéria mesta Topoľčany so všetkými potrebnými informáciami. Nielen návštevníkov, ale i domácich určite potešia Typy na výlet, v rámci ktorých sú sústredené informácie o prírodných zaujímavostiach, historických pamiatkach, múzeách a kultúre nielen v rámci mesta, ale aj celého regiónu. Nechýbajú ani informácie o službách v oblasti gastronómie, ubytovania, zábavy a športu, nákupov, dopravy a informácie o bankách a zmenárňach.

Transparentné mesto

V rámci transparentného mesta sú zverejňované informácie o verejnom obstarávateľovi, zmluvy faktúry a objednávky, všeobecne záväzné nariadenia, štatúty, poriadky, smernice, zásady, dokumenty, informácie o majetku mesta, verejných obstarávaniach, grantoch a dotáciách z fondu primátora a o správnych poplatkoch vyberaných mestom. Súčasťou  transparentného mesta je aj diskusia, kde sú zverejňované námety a podnety pre MsÚ a MsP. Ďalej tu nájdete rozpočet mesta, záverečné účty mesta a rozbory hospodárení, výročné správy a poradovník na byty.


 

dnes je: 21.2.2019

meniny má: Eleonóra

webygroup

Úvodná stránka