Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Mesto Topoľčany
 
 

Mesto Topoľčany

OZNAMY

Odchyt a kastrácia túlavých mačiek

cat-2639451_640.jpg

Mesto Topoľčany plánuje v spolupráci s Mestskou políciou a veterinárnym lekárom odchyt a následnú kastráciu túlavých mačiek. Odchyt je naplánovaný v druhej polovici septembra v mestských častiach KBV ...viac...

Zverejnené 4.9.2019 Vyprší dnes.


 

Štatistický úrad SR - Európskeho zisťovania o zdraví (EHIS)

štatistický úrad logo.pngŠtatistický úrad SR - Európskeho zisťovania o zdraví (EHIS).

viac...


 

Odpad vznikajúci pri podnikateľskej činnosti - Informácie.

odpad_sacok.jpgOdpad vznikajúci pri podnikateľskej činnosti. Bližšie informácie pre podnikateľov v priloženom súbore.

viac...


 

Centrum právnej pomoci Bratislava - Konzultácie

centrum_pravnej_pomoci.jpg

Centrum právnej pomoci Bratislava bude na Mestskom úrade v Topoľčanoch poskytovať konzultácie v zmysle zákona č. 327/2005 Z. z. dva krát do mesiaca, vždy v utorok v zasadačke č. 252 na 1. poschodí.

Občania, ktorí majú záujem o konzultácie sa musia vopred objednať na t.č. 037/2420055.

Termíny konzultácií: 21.05.2019, 18.06.2019, 23.07.2019, 20.08.2019, 17.09.2019, 22.10.2019, 19.11.2019, 17.12.2019

viac...


 

Návod na riešenie problémov s čítaním elektronických dokumentov

logo_main_slovensko.png

Návod na riešenie problémov s čítaním elektronických dokumentov

viac...


 

Hrobové miesta na pohrebiskách mesta Topoľčany, ktoré nemajú platnú zmluvu - Zoznam

Erbto.jpgHrobové miesta na pohrebiskách mesta Topoľčany, ktoré nemajú platnú zmluvu - Zoznam

viac...


 

Správa pohrebísk - Oznam

Erb mesta Topoľčany

Správa pohrebísk - Oznam

Mesto Topoľčany – Mestský úrad ako správca pohrebísk oznamuje, že dňom 21.1.2019 sa obmedzuje prenájom hrobových miest na  Novom cintoríne  v Topoľčanoch do rozšírenia cintorína. Nové hrobové miesta sa budú vytvárať a prenajímať len v čase uloženia ľudských pozostatkov, prípadne v čase uloženia spopolnených ľudských pozostatkov. Bližšie informácie Ing. Soňa Šrámková, 038/5340141, alebo sona.sramkova@topolcany.sk

viac...


 
Položky 11-17 z 17

Vitajte na stránkach mesta Topoľčany

Aktuálne sa nachádzate na úvodnej stránke mesta www.topolcany.sk, ktorá je ďalej členená do 4 kategórií: Samospráva, Ako vybaviť, Návštevník a voľný čas a Transparentné mesto. 

Samospráva

V časti samospráva získate informácie o Primátorovi mesta Topoľčany, Mestskom zastupiteľstve, Mestskom úrade, Mládežníckom parlamente, Mestskej polícii, školstve, športových kluboch a organizáciách v meste, projektoch mesta, strategických dokumentoch a voľbách.

Ako vybaviť

Ako samotný názov napovedá, v tejto časti stránky mesta nájdete všetky potrebné informácie k vybaveniu vašich záležitostí. Tu získate informácie ako:

  • Kde vybavíte?
  • Čo k vybaveniu potrebujete?
  • Lehoty na podanie a vybavenie,
  • Formuláre na stiahnutie,
  • Náležitosti formulárov,
  • Legislatívna úprava k danej problematike,
  • Poplatky. 

Návštevník a voľný čas

Táto časť stránky mesta je zameraná na informácie o možnostiach trávenia voľného času a s tým súvisiacich služieb. Nájdete tu informácie o  meste Topoľčany, o jeho histórii a pamiatkach  a o regióne Topoľčany, vrátane bohatej fotogalérie. Súčasťou je aj kalendár kultúrnych podujatí a informácie o tradičných podujatiach v meste a regióne. Pre milovníkov umenia je tu umiestnená Galéria mesta Topoľčany so všetkými potrebnými informáciami. Nielen návštevníkov, ale i domácich určite potešia Typy na výlet, v rámci ktorých sú sústredené informácie o prírodných zaujímavostiach, historických pamiatkach, múzeách a kultúre nielen v rámci mesta, ale aj celého regiónu. Nechýbajú ani informácie o službách v oblasti gastronómie, ubytovania, zábavy a športu, nákupov, dopravy a informácie o bankách a zmenárňach.

Transparentné mesto

V rámci transparentného mesta sú zverejňované informácie o verejnom obstarávateľovi, zmluvy faktúry a objednávky, všeobecne záväzné nariadenia, štatúty, poriadky, smernice, zásady, dokumenty, informácie o majetku mesta, verejných obstarávaniach, grantoch a dotáciách z fondu primátora a o správnych poplatkoch vyberaných mestom. Súčasťou  transparentného mesta je aj diskusia, kde sú zverejňované námety a podnety pre MsÚ a MsP. Ďalej tu nájdete rozpočet mesta, záverečné účty mesta a rozbory hospodárení, výročné správy a poradovník na byty.


 

dnes je: 17.10.2019

meniny má: Hedviga

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka