Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Mesto Topoľčany
 
 

Mesto Topoľčany

Vy rozhodujete, my pomáhame...Vytlačiť
 

tesco_logo.png

     Spoločnosť TESCO už po 5-krát organizuje program „Vy rozhodujete, my pomáhame“, v ktorom sa rozhodla podporovať iniciatívy a projekty, ktoré sú prospešné pre komunity, v ktorých žijú zákazníci a zamestnanci spoločnosti Tesco.

     Životaschopnosť a spoločenský význam tohto programu jasne dokladá to, že počas fázy podávania prihlášok sa doň zapojilo viac ako 430 projektov z celého Slovenska.

     Podané prihlášky vyhodnotili nezávislí profesionálni experti a od 21. januára 2019

do 17. februára 2019 budú mať možnosť zákazníci HM Tesco Topoľčany hlasovať pomocou žetónov, ktoré dostanú za nákupy v Tescu za tieto lokálne projekty:

  1. Stredná odborná škola drevárska, Pílska 7, Topoľčany – projekt „Spotrebiteľská výchova formou aktivizujúcich hier“
  2. Základná škola, Malinovského ulica, Partizánske – projekt „Ja som malý remeselník“
  3. Základná škola, Škultétyho 2326/11, Topoľčany – projekt „Včely volajú o pomoc“

     Budeme veľmi radi, ak podporíte niektorý z miestnych súťažných projektov.

     Finálne výsledky budú zverejnené v marci 2019.


 
 

Vitajte na stránkach mesta Topoľčany

Aktuálne sa nachádzate na úvodnej stránke mesta www.topolcany.sk, ktorá je ďalej členená do 4 kategórií: Samospráva, Ako vybaviť, Návštevník a voľný čas a Transparentné mesto. 

Samospráva

V časti samospráva získate informácie o Primátorovi mesta Topoľčany, Mestskom zastupiteľstve, Mestskom úrade, Mládežníckom parlamente, Mestskej polícii, školstve, športových kluboch a organizáciách v meste, projektoch mesta, strategických dokumentoch a voľbách.

Ako vybaviť

Ako samotný názov napovedá, v tejto časti stránky mesta nájdete všetky potrebné informácie k vybaveniu vašich záležitostí. Tu získate informácie ako:

  • Kde vybavíte?
  • Čo k vybaveniu potrebujete?
  • Lehoty na podanie a vybavenie,
  • Formuláre na stiahnutie,
  • Náležitosti formulárov,
  • Legislatívna úprava k danej problematike,
  • Poplatky. 

Návštevník a voľný čas

Táto časť stránky mesta je zameraná na informácie o možnostiach trávenia voľného času a s tým súvisiacich služieb. Nájdete tu informácie o  meste Topoľčany, o jeho histórii a pamiatkach  a o regióne Topoľčany, vrátane bohatej fotogalérie. Súčasťou je aj kalendár kultúrnych podujatí a informácie o tradičných podujatiach v meste a regióne. Pre milovníkov umenia je tu umiestnená Galéria mesta Topoľčany so všetkými potrebnými informáciami. Nielen návštevníkov, ale i domácich určite potešia Typy na výlet, v rámci ktorých sú sústredené informácie o prírodných zaujímavostiach, historických pamiatkach, múzeách a kultúre nielen v rámci mesta, ale aj celého regiónu. Nechýbajú ani informácie o službách v oblasti gastronómie, ubytovania, zábavy a športu, nákupov, dopravy a informácie o bankách a zmenárňach.

Transparentné mesto

V rámci transparentného mesta sú zverejňované informácie o verejnom obstarávateľovi, zmluvy faktúry a objednávky, všeobecne záväzné nariadenia, štatúty, poriadky, smernice, zásady, dokumenty, informácie o majetku mesta, verejných obstarávaniach, grantoch a dotáciách z fondu primátora a o správnych poplatkoch vyberaných mestom. Súčasťou  transparentného mesta je aj diskusia, kde sú zverejňované námety a podnety pre MsÚ a MsP. Ďalej tu nájdete rozpočet mesta, záverečné účty mesta a rozbory hospodárení, výročné správy a poradovník na byty.


 

dnes je: 22.8.2019

meniny má: Tichomír

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka