Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Mesto Topoľčany
 
 

Mesto Topoľčany

OZNAMY

Z úcty k seniorom

seniori.jpg

Mesto Topoľčany v zastúpení primátorkou mesta Alexandrou Gieciovou,
Mestské kultúrne stredisko Topoľčany, Jednota dôchodcov Slovenska Topoľčany Vás pozývajú na podujatie "Z úcty k seniorom", ktor ...viac...

Zverejnené 15.10.2019 Vyprší o 8 dní.


 

Matričný úrad - Oznam

Erbto.jpg


Matričný úrad Topoľčany oznamuje svojim klientom, že dňa 21. a 22. októbra 2019 bude  z dôvodu školenia zatvorený .
Klientom budeme opäť k dispozícii v stredu 23. 10.2019 v čase od 8.00 ...viac...

Zverejnené 14.10.2019 Vyprší o 5 dní.


 

Naše mesto zavádza Mobilný Rozhlas!

Obrázok na web MR.jpg


Vážení občania,
v súvislosti zo zlepšovaním informovanosti občanov, u nás zavádzame novú službu - Mobilný Rozhlas. Po novom Vás budeme informovať o aktuálnom dianí pomocí rôznych komunika ...viac...

Zverejnené 3.10.2019 Vyprší o 75 dní.


 

Stretnutia s občanmi

stretnutia.png

Stretnutia s občanmi

Primátorka mesta Topoľčany JUDr. Alexandra Gieciová a poslanci MsZ  Vás pozývajú na osobné stretnutie a verejnú diskusiu v jednotlivých mestských častiach. Stretnutia sa zúčastnia aj zamestnanci MsÚ.

viac...


 

Nocľaháreň mesta Topoľčany - Pracovná príležitosť

Erbto.jpg


Mesto Topoľčany hľadá do pracovného pomeru zamestnanca pre výkon dozoru pri dodržiavaní prevádzkového poriadku a bezpečnostných zásad v Nocľahárni, ul. M. Rázusa 5007, Topoľčany.
       ...viac...

Zverejnené 11.10.2019 Vyprší o 29 dní.


 

Digitalizácia starého cintorína v Topoľčanoch.

autumn-2182008_640.jpg

V roku 2019 pristúpilo mesto Topoľčany k digitalizácii mapy starého cintorína. Mapa sa bude nachádzať na webovej stránke a bez problémov si nájdete všetky informácie o zazmluvnenom mieste.
Od 16. ...viac...

Zverejnené 8.10.2019 Vyprší o 14 dní.


 

Správca domu smútku - Pracovná príležitosť.

angel-4060395_640.jpg

Vážení občania, mesto Topoľčany hľadá zamestnanca na dohodu o pracovnej činnosti na správu Domu smútku v Topoľčanoch, v Malých a Veľkých Bedzanoch. Práca sa vykonáva v prípadoch pohrebu a je vhodná pr ...viac...

Zverejnené 2.10.2019 Vyprší o 75 dní.


 

Zber kuchynského odpadu z domácnosti.

kuchynsky_odpad.png


Vážení občania, veľmi nás teší Vás záujem o zber kuchynského odpadu. Chceli by sme Vás touto cestou upozorniť na jednu zmenu v intervale vývozu a tiež požiadať o spoluprácu v podobe umývania v ...viac...

Zverejnené 23.9.2019
Aktualizované: 1.10.2019 Vyprší o 75 dní.


 

Jesenné upratovanie 2019

upratovanie.jpg

Mesto Topoľčany, Mestský úrad organizuje akciu JESENNÉ UPRATOVANIE v dňoch 30.9.2019 – 27.10.2019. Bližšie informácie v priloženom súbore.
viac...

Zverejnené 12.9.2019 Vyprší o 10 dní.


 

Rekonštrukčné práce v meste - Oznam

work-course-2758616_640.jpg

Práce na rekonštrukcii ulice S.Chalupku pokračujú a začali sme s opravami povrchov ďalších komunikácií. Nový asfalt postupne dostanú cesty na uliciach Kalinčiakova, Povstania, Družby a chodník na Lipo ...viac...

Zverejnené 12.9.2019 Vyprší o 14 dní.


 
Položky 1-10 z 17

Vitajte na stránkach mesta Topoľčany

Aktuálne sa nachádzate na úvodnej stránke mesta www.topolcany.sk, ktorá je ďalej členená do 4 kategórií: Samospráva, Ako vybaviť, Návštevník a voľný čas a Transparentné mesto. 

Samospráva

V časti samospráva získate informácie o Primátorovi mesta Topoľčany, Mestskom zastupiteľstve, Mestskom úrade, Mládežníckom parlamente, Mestskej polícii, školstve, športových kluboch a organizáciách v meste, projektoch mesta, strategických dokumentoch a voľbách.

Ako vybaviť

Ako samotný názov napovedá, v tejto časti stránky mesta nájdete všetky potrebné informácie k vybaveniu vašich záležitostí. Tu získate informácie ako:

  • Kde vybavíte?
  • Čo k vybaveniu potrebujete?
  • Lehoty na podanie a vybavenie,
  • Formuláre na stiahnutie,
  • Náležitosti formulárov,
  • Legislatívna úprava k danej problematike,
  • Poplatky. 

Návštevník a voľný čas

Táto časť stránky mesta je zameraná na informácie o možnostiach trávenia voľného času a s tým súvisiacich služieb. Nájdete tu informácie o  meste Topoľčany, o jeho histórii a pamiatkach  a o regióne Topoľčany, vrátane bohatej fotogalérie. Súčasťou je aj kalendár kultúrnych podujatí a informácie o tradičných podujatiach v meste a regióne. Pre milovníkov umenia je tu umiestnená Galéria mesta Topoľčany so všetkými potrebnými informáciami. Nielen návštevníkov, ale i domácich určite potešia Typy na výlet, v rámci ktorých sú sústredené informácie o prírodných zaujímavostiach, historických pamiatkach, múzeách a kultúre nielen v rámci mesta, ale aj celého regiónu. Nechýbajú ani informácie o službách v oblasti gastronómie, ubytovania, zábavy a športu, nákupov, dopravy a informácie o bankách a zmenárňach.

Transparentné mesto

V rámci transparentného mesta sú zverejňované informácie o verejnom obstarávateľovi, zmluvy faktúry a objednávky, všeobecne záväzné nariadenia, štatúty, poriadky, smernice, zásady, dokumenty, informácie o majetku mesta, verejných obstarávaniach, grantoch a dotáciách z fondu primátora a o správnych poplatkoch vyberaných mestom. Súčasťou  transparentného mesta je aj diskusia, kde sú zverejňované námety a podnety pre MsÚ a MsP. Ďalej tu nájdete rozpočet mesta, záverečné účty mesta a rozbory hospodárení, výročné správy a poradovník na byty.


 

dnes je: 17.10.2019

meniny má: Hedviga

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka