Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Mesto Topoľčany
 
 

Mesto Topoľčany

Aktuálne oznamy

42. ročník Cykloturistickej nonstop jazdy Trnava - Rysy

trnava_rysy.jpg42. ročník Cykloturistickej nonstop jazdy Trnava - Rysy. Bližšie info a trasa v prílohe.

viac...


 

Výberové konanie - Riaditeľ Zariadenia pre seniorov Komfort n. o.

Erbto.jpgMesto Topoľčany - Mestský úrad vypisuje výberové konaniea na funkciu - Riaditeľ Zariadenia pre seniorov Komfort n. o. Bližšie info v prílohe.

viac...


 

OBCHODNÁ GALÉRIA TOPOĽČANY – 3. ETAPA“ na Ul. Československej armády - Tlačová správa

Erbto.jpgMesto Topoľčany reaguje touto tlačovou správou  na rôzne dezinformácie, ktoré sú šírené v súvislosti s prepadnutou zastávkou pri stavbe „OBCHODNÁ GALÉRIA TOPOĽČANY – 3. ETAPA“ na Ul. Československej armády („v jame“)

viac...


 

Oznámenie o zmene navrhovanej činnosti „Výrobno-skladová hala PANKL3“

Erbto.jpg

Okresný úrad Topoľčany, odbor starostlivosti o životné prostredie, Nám. Ľ. Štúra 1738, 955 40 Topoľčany v súlade s ustanovením podľa § 18 ods. 2 písm. d) a podľa § 29 ods. 1 písm. b) zákona č. 24/2006 ...viac...

Zverejnené 4.7.2019 -Tomáš Daško- Vyprší o 7 dní.


 

Vážení občania ! Od 01. júla môžete na stránke mesta Topoľčany hlasovať za vybrané projekty v participatívnom rozpočte mesta.

Erbto.jpg

              O čo vlastne ide ?
Participatívny rozpočet je možnosť zapojiť občanov samosprávy do rozhodovania o využívaní časti rozpočtu. Vybrané projekty boli rozdelené do štyroch kategórií, v ...viac...

Zverejnené 1.7.2019 -Tomáš Daško-


 

Mestské kultúrne stredisko Topoľčany vyhlasuje obchodnú verejnú súťaž na predloženie najvhodnejšieho návrhu na uzavretie zmluvy o prenájme nebytových priestorov v Dome kultúry súp. č. 4914/14 v Topoľčanoch, Ul. Štúrova (bývalý priestor – Slovenská sporiteľňa, a. s.)

Zverejnené 1.7.2019 -Tomáš Daško- Vyprší o 29 dní.


 

Prerušenie distribúcie elektriny - oboznámenie verejnosti

Erbto.jpg

        Prerušenie distribúcie elektriny - info v proloženom súbore
viac...

Zverejnené 28.6.2019 -Tomáš Daško- Vyprší o 3 dni.


 
Položky 1-7 z 29

Vitajte na stránkach mesta Topoľčany

Aktuálne sa nachádzate na úvodnej stránke mesta www.topolcany.sk, ktorá je ďalej členená do 4 kategórií: Samospráva, Ako vybaviť, Návštevník a voľný čas a Transparentné mesto. 

Samospráva

V časti samospráva získate informácie o Primátorovi mesta Topoľčany, Mestskom zastupiteľstve, Mestskom úrade, Mládežníckom parlamente, Mestskej polícii, školstve, športových kluboch a organizáciách v meste, projektoch mesta, strategických dokumentoch a voľbách.

Ako vybaviť

Ako samotný názov napovedá, v tejto časti stránky mesta nájdete všetky potrebné informácie k vybaveniu vašich záležitostí. Tu získate informácie ako:

  • Kde vybavíte?
  • Čo k vybaveniu potrebujete?
  • Lehoty na podanie a vybavenie,
  • Formuláre na stiahnutie,
  • Náležitosti formulárov,
  • Legislatívna úprava k danej problematike,
  • Poplatky. 

Návštevník a voľný čas

Táto časť stránky mesta je zameraná na informácie o možnostiach trávenia voľného času a s tým súvisiacich služieb. Nájdete tu informácie o  meste Topoľčany, o jeho histórii a pamiatkach  a o regióne Topoľčany, vrátane bohatej fotogalérie. Súčasťou je aj kalendár kultúrnych podujatí a informácie o tradičných podujatiach v meste a regióne. Pre milovníkov umenia je tu umiestnená Galéria mesta Topoľčany so všetkými potrebnými informáciami. Nielen návštevníkov, ale i domácich určite potešia Typy na výlet, v rámci ktorých sú sústredené informácie o prírodných zaujímavostiach, historických pamiatkach, múzeách a kultúre nielen v rámci mesta, ale aj celého regiónu. Nechýbajú ani informácie o službách v oblasti gastronómie, ubytovania, zábavy a športu, nákupov, dopravy a informácie o bankách a zmenárňach.

Transparentné mesto

V rámci transparentného mesta sú zverejňované informácie o verejnom obstarávateľovi, zmluvy faktúry a objednávky, všeobecne záväzné nariadenia, štatúty, poriadky, smernice, zásady, dokumenty, informácie o majetku mesta, verejných obstarávaniach, grantoch a dotáciách z fondu primátora a o správnych poplatkoch vyberaných mestom. Súčasťou  transparentného mesta je aj diskusia, kde sú zverejňované námety a podnety pre MsÚ a MsP. Ďalej tu nájdete rozpočet mesta, záverečné účty mesta a rozbory hospodárení, výročné správy a poradovník na byty.


 

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka