Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Mesto Topoľčany
 
 

Mesto Topoľčany

Aktuálne oznamy

Slávnosť jubilantov

emotional-50309_640.jpg


Mesto Topoľčany v zastúpení primátorkou JUDr. Alexandrou Gieciovou srdečne pozývajú všetkých jubilantov, ktorí sa dožívajú životného jubilea 70, 80, 90 a viac rokov v aktuálnom roku 2019 na ...viac...

Zverejnené 20.9.2019 Vyprší o 25 dní.


 

Prerušenie dodávky elektrickej energie

i_4408946.jpgPrerušenie dodávky elektrickej energie. Viac informácií v prílohe.

viac...


 

Jesenné upratovanie 2019

upratovanie.jpg

Mesto Topoľčany, Mestský úrad organizuje akciu JESENNÉ UPRATOVANIE v dňoch 30.9.2019 – 27.10.2019. Bližšie informácie v priloženom súbore.
viac...

Zverejnené 12.9.2019 Vyprší o 37 dní.


 

Zber starých spotrebičov 2019

radio-2974649_640.jpg

Mesto Topoľčany, Mestský úrad organizuje ZBER STARÝCH SPOTREBIČOV (RODINNÉ DOMY) Dňa 5.10.2019 (v sobotu) organizujeme odvoz starých spotrebičov priamo z vašich domácností! Zber starých spotrebičov j ...viac...

Zverejnené 12.9.2019 Vyprší o 15 dní.


 

Zber starého nábytku 2019

stary_nabytok.png

Ak sa chcete zbaviť starého, alebo nepotrebného nábytku, Mesto Topoľčany, Mestský úrad  pre vás pripravil zber starého nábytku dňa 12.10.2019. Viac informácii v priloženom súbore.
viac...

Zverejnené 12.9.2019 Vyprší o 22 dní.


 

Rekonštrukčné práce v meste - Oznam

work-course-2758616_640.jpg

Práce na rekonštrukcii ulice S.Chalupku pokračujú a začali sme s opravami povrchov ďalších komunikácií. Nový asfalt postupne dostanú cesty na uliciach Kalinčiakova, Povstania, Družby a chodník na Lipo ...viac...

Zverejnené 12.9.2019 Vyprší o 41 dní.


 

Veľký Topoľčiansky jarmok 2019

msks.jpg

Mesto Topoľčany oznamuje, že organizátorom Veľkého Topoľčianskeho jarmoku, ktorý sa bude konať v termíne 3 až 5. októbra 2019 je Mestské kultúrne stredisko Topoľčany, nie mesto Topoľčany.  Bližšie inf ...viac...

Zverejnené 4.9.2019 Vyprší o 15 dní.


 

Odchyt a kastrácia túlavých mačiek

cat-2639451_640.jpg

Mesto Topoľčany plánuje v spolupráci s Mestskou políciou a veterinárnym lekárom odchyt a následnú kastráciu túlavých mačiek. Odchyt je naplánovaný v druhej polovici septembra v mestských častiach KBV ...viac...

Zverejnené 4.9.2019 Vyprší o 27 dní.


 

Participatívny rozpočet 2020

coins-1523383_640.jpg

Vzhľadom k tomu, že bolo zistené, že v niektorých oblastiach participatívneho rozpočtu mesta sa nehlasuje fér, ale prostredníctvom nepovolených technických zariadení (robotov) vedenie mesta sa rozhodlo, ukončiť a anulovať doterajšie výsledky hlasovaní vo všetkých kategóriách a zriadiť povinnosť registrovať sa na stránke mesta a následne prihlásiť sa na stránku mesta. Týmto bude  môcť registrovaný a prihlásený užívateľ hlasovať v novom spravodlivejšom hlasovaní v každej kategórii 1 x . Mrzí nás, že sme museli pristúpiť k tomuto nepopulárnemu kroku, ale oprávnené sťažnosti občanov nám nedali na výber a zároveň by nezaisťovali spravodlivosť výsledkov hlasovania.

Veríme, že sa z tohto poučíme a všetci budeme hrať „fér“.

Nové hlasovanie trvá od 3. septembra do 30. septembra 2019.

 

viac...


 

Zlepšenie dopravno - bezpečnostnej situácie na ul.Čsl. armády, Tríbečskej a Streďanskej.

krizovatka.jpgPo zvážení všetkých okolností a s dôrazom na bezpečnosť našich občanov uskutočnilo sa pracovné stretnutie zástupcov mesta a kompetentných pracovníkov Okresného dopravného inšpektorátu OR PZ SR, na ktorom bol vypracovaný návrh na zlepšenie dopravno - bezpečnostnej situácie na ul.Čsa, Tribečskej a Streďanskej. Po vyhotovení dopravného značenia dôjde k zmenám v križovatkovom priestore uvedených ulíc. O zmenách sa dočítate v prílohách.

viac...


 
Položky 1-10 z 23

Vitajte na stránkach mesta Topoľčany

Aktuálne sa nachádzate na úvodnej stránke mesta www.topolcany.sk, ktorá je ďalej členená do 4 kategórií: Samospráva, Ako vybaviť, Návštevník a voľný čas a Transparentné mesto. 

Samospráva

V časti samospráva získate informácie o Primátorovi mesta Topoľčany, Mestskom zastupiteľstve, Mestskom úrade, Mládežníckom parlamente, Mestskej polícii, školstve, športových kluboch a organizáciách v meste, projektoch mesta, strategických dokumentoch a voľbách.

Ako vybaviť

Ako samotný názov napovedá, v tejto časti stránky mesta nájdete všetky potrebné informácie k vybaveniu vašich záležitostí. Tu získate informácie ako:

  • Kde vybavíte?
  • Čo k vybaveniu potrebujete?
  • Lehoty na podanie a vybavenie,
  • Formuláre na stiahnutie,
  • Náležitosti formulárov,
  • Legislatívna úprava k danej problematike,
  • Poplatky. 

Návštevník a voľný čas

Táto časť stránky mesta je zameraná na informácie o možnostiach trávenia voľného času a s tým súvisiacich služieb. Nájdete tu informácie o  meste Topoľčany, o jeho histórii a pamiatkach  a o regióne Topoľčany, vrátane bohatej fotogalérie. Súčasťou je aj kalendár kultúrnych podujatí a informácie o tradičných podujatiach v meste a regióne. Pre milovníkov umenia je tu umiestnená Galéria mesta Topoľčany so všetkými potrebnými informáciami. Nielen návštevníkov, ale i domácich určite potešia Typy na výlet, v rámci ktorých sú sústredené informácie o prírodných zaujímavostiach, historických pamiatkach, múzeách a kultúre nielen v rámci mesta, ale aj celého regiónu. Nechýbajú ani informácie o službách v oblasti gastronómie, ubytovania, zábavy a športu, nákupov, dopravy a informácie o bankách a zmenárňach.

Transparentné mesto

V rámci transparentného mesta sú zverejňované informácie o verejnom obstarávateľovi, zmluvy faktúry a objednávky, všeobecne záväzné nariadenia, štatúty, poriadky, smernice, zásady, dokumenty, informácie o majetku mesta, verejných obstarávaniach, grantoch a dotáciách z fondu primátora a o správnych poplatkoch vyberaných mestom. Súčasťou  transparentného mesta je aj diskusia, kde sú zverejňované námety a podnety pre MsÚ a MsP. Ďalej tu nájdete rozpočet mesta, záverečné účty mesta a rozbory hospodárení, výročné správy a poradovník na byty.


 

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka