Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Mesto Topoľčany
 
 

Mesto Topoľčany

Aktuálne oznamy

Matričný úrad Topoľčany oznamuje klientom, že dňa 23. augusta 2019 budú úradné hodiny do 12.30 h z dôvodu konania sobášnych obradov.

Erbto.jpg

Zverejnené 22.8.2019 -Tomáš Daško- Vyprší o 2 dni.


 

Komisia mládeže, školstva, kultúry a športu (KMŠKaŠ) pri MsZ v Topoľčanoch zvoláva zasadnutie, ktoré sa uskutoční dňa 26. augusta 2019 (pondelok) o 14,00 hod.

Erbto.jpg


P O Z V Á N K A
Komisia mládeže, školstva, kultúry a športu (KMŠKaŠ) pri MsZ v Topoľčanoch
zvoláva zasadnutie, ktoré sa uskutoční dňa 26. augusta 2019 (pondelok) o 14,00 hod. ...viac...

Zverejnené 22.8.2019 -Tomáš Daško- Vyprší o 5 dní.


 

OBCHODNÁ VEREJNÁ SÚŤAŽ NA PRENÁJOM NEBYTOVÉHO PRIESTORU, NACHÁDZAJÚCEHO SA V OBJEKTE STOLNOTENISOVEJ HALY UL. KALINČIAKOVA 2733/1 V TOPOĽČANOCH

Erbto.jpg

OBCHODNÁ VEREJNÁ SÚŤAŽ NA PRENÁJOM NEBYTOVÉHO PRIESTORU, NACHÁDZAJÚCEHO SA V OBJEKTE  STOLNOTENISOVEJ HALY  UL. KALINČIAKOVA 2733/1  V  TOPOĽČANOCH
viac...

Zverejnené 22.8.2019 -Tomáš Daško- Vyprší o 11 dní.


 

OVS - Prenájom nebytového priestoru - Dom Kultúry

msks.jpgMestské kultúrne stredisko Topoľčany vyhlasuje obchodnú verejnú súťaž na predloženie najvhodnejšieho návrhu na uzavretie zmluvy o prenájme nebytových priestorov v Dome kultúry súp. č. 4914/14 v Topoľčanoch, Ul. Štúrova (bývalý priestor – Slovenská sporiteľňa, a. s.). Bližšie info v priloženom súbore.

viac...


 

OBCHODNÁ GALÉRIA TOPOĽČANY – 3. ETAPA“ na Ul. Československej armády - Tlačová správa

Erbto.jpgMesto Topoľčany reaguje touto tlačovou správou  na rôzne dezinformácie, ktoré sú šírené v súvislosti s prepadnutou zastávkou pri stavbe „OBCHODNÁ GALÉRIA TOPOĽČANY – 3. ETAPA“ na Ul. Československej armády („v jame“)

viac...


 

Vážení občania ! Od 01. júla môžete na stránke mesta Topoľčany hlasovať za vybrané projekty v participatívnom rozpočte mesta.

Erbto.jpg

              O čo vlastne ide ?
Participatívny rozpočet je možnosť zapojiť občanov samosprávy do rozhodovania o využívaní časti rozpočtu. Vybrané projekty boli rozdelené do štyroch kategórií, v ...viac...

Zverejnené 1.7.2019 -Tomáš Daško-


 

Štatistický úrad SR - Európskeho zisťovania o zdraví (EHIS)

štatistický úrad logo.pngŠtatistický úrad SR - Európskeho zisťovania o zdraví (EHIS).

viac...


 

Prehľad prevádzky materských škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Topoľčany počas letných prázdnin šk. roka 2018/2019.

Erbto.jpgPrehľad prevádzky materských škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Topoľčany počas letných prázdnin  šk. roka 2018/2019. Viac info v priloženom súbore.

viac...


 

Dobrovoľný hasičský zbor - Nábor

firefighter-23755_640.pngMesto Topoľčany a Dobrovoľný hasičský zbor (DHZ) mesta Topoľčany týmto oslovuje mladých ľudí so  zápalom pre dobrovoľnú prácu v hasičskom zbore. Ide o prácu záslužnú, humánnu, ale aj nebezpečnú. Potrebujeme ľudí, ktorí majú pochopenie a chcú pomáhať chrániť životy a majetok občanov. 

viac...


 

Odpad vznikajúci pri podnikateľskej činnosti - Informácie.

odpad_sacok.jpgOdpad vznikajúci pri podnikateľskej činnosti. Bližšie informácie pre podnikateľov v priloženom súbore.

viac...


 
Položky 1-10 z 24

Vitajte na stránkach mesta Topoľčany

Aktuálne sa nachádzate na úvodnej stránke mesta www.topolcany.sk, ktorá je ďalej členená do 4 kategórií: Samospráva, Ako vybaviť, Návštevník a voľný čas a Transparentné mesto. 

Samospráva

V časti samospráva získate informácie o Primátorovi mesta Topoľčany, Mestskom zastupiteľstve, Mestskom úrade, Mládežníckom parlamente, Mestskej polícii, školstve, športových kluboch a organizáciách v meste, projektoch mesta, strategických dokumentoch a voľbách.

Ako vybaviť

Ako samotný názov napovedá, v tejto časti stránky mesta nájdete všetky potrebné informácie k vybaveniu vašich záležitostí. Tu získate informácie ako:

  • Kde vybavíte?
  • Čo k vybaveniu potrebujete?
  • Lehoty na podanie a vybavenie,
  • Formuláre na stiahnutie,
  • Náležitosti formulárov,
  • Legislatívna úprava k danej problematike,
  • Poplatky. 

Návštevník a voľný čas

Táto časť stránky mesta je zameraná na informácie o možnostiach trávenia voľného času a s tým súvisiacich služieb. Nájdete tu informácie o  meste Topoľčany, o jeho histórii a pamiatkach  a o regióne Topoľčany, vrátane bohatej fotogalérie. Súčasťou je aj kalendár kultúrnych podujatí a informácie o tradičných podujatiach v meste a regióne. Pre milovníkov umenia je tu umiestnená Galéria mesta Topoľčany so všetkými potrebnými informáciami. Nielen návštevníkov, ale i domácich určite potešia Typy na výlet, v rámci ktorých sú sústredené informácie o prírodných zaujímavostiach, historických pamiatkach, múzeách a kultúre nielen v rámci mesta, ale aj celého regiónu. Nechýbajú ani informácie o službách v oblasti gastronómie, ubytovania, zábavy a športu, nákupov, dopravy a informácie o bankách a zmenárňach.

Transparentné mesto

V rámci transparentného mesta sú zverejňované informácie o verejnom obstarávateľovi, zmluvy faktúry a objednávky, všeobecne záväzné nariadenia, štatúty, poriadky, smernice, zásady, dokumenty, informácie o majetku mesta, verejných obstarávaniach, grantoch a dotáciách z fondu primátora a o správnych poplatkoch vyberaných mestom. Súčasťou  transparentného mesta je aj diskusia, kde sú zverejňované námety a podnety pre MsÚ a MsP. Ďalej tu nájdete rozpočet mesta, záverečné účty mesta a rozbory hospodárení, výročné správy a poradovník na byty.


 

dnes je: 22.8.2019

meniny má: Tichomír

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka