Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Mesto Topoľčany
 
 

Mesto Topoľčany

Aktuálne oznamy

Odpad vznikajúci pri podnikateľskej činnosti - Informácie.

odpad_sacok.jpgOdpad vznikajúci pri podnikateľskej činnosti. Bližšie informácie pre podnikateľov v priloženom súbore.

viac...


 

Plán kosenia

kosenie travy.jpgPlán kosenia v meste Topoľčany.  Podrobnosti v prílohe...

viac...


 

Ponukové konanie - Letné kúpalisko stánok č.1

Erbto.jpgMesto Topoľčany - Mestský úrad - Odbor správy majetku a služieb vypisuje ponukové na prenájom nebytových priestorov - Bufet  č.1 na letnom kúpalisku v Topoľčanoch. Bližšie info v priloženom súbore...

viac...


 

Mesto Topoľčany vyhlasuje výberové konanie na obsadenie jedného miesta pre výkon práce vo verejnom záujme na referenta stavebného úradu, špeciálny stavebný úrad

Erbto.jpg

Mesto Topoľčany vyhlasuje výberové konanie na obsadenie jedného miesta pre výkon práce vo verejnom záujme na referenta stavebného úradu, špeciálny stavebný úrad.  Viac info v priloženom súbore.
viac...

Zverejnené 7.5.2019 -Tomáš Daško- Vyprší o 2 dni.


 

Zverejnenie zoznamu dlžníkov na miestnych daniach a poplatkoch.

paragraf.jpgZverejnenie zoznamu dlžníkov na miestnych daniach a poplatkoch, kde úhrnná výška daňových nedoplatkov presiahla  u fyzickej osoby 160,00  € a u právnickej  osoby 1 600,00 € .

viac...


 

Stretnutie s občanmi

stretnutia.pngMesto Topoľčany - Mestský úrad oznamuje, že stretnutie s občanmi bude vo Veľkých Bedzanoch dňa 29.5.2019 o 17.00 hod. v kultúrnom dome.

viac...


 

Centrum právnej pomoci Bratislava - Konzultácie

centrum_pravnej_pomoci.jpg

Centrum právnej pomoci Bratislava bude na Mestskom úrade v Topoľčanoch poskytovať konzultácie v zmysle zákona č. 327/2005 Z. z. dva krát do mesiaca, vždy v utorok v zasadačke č. 252 na 1. poschodí.

Občania, ktorí majú záujem o konzultácie sa musia vopred objednať na t.č. 037/2420055.

Termíny konzultácií: 21.05.2019, 18.06.2019, 23.07.2019, 20.08.2019, 17.09.2019, 22.10.2019, 19.11.2019, 17.12.2019

viac...


 
Položky 1-7 z 25

Vitajte na stránkach mesta Topoľčany

Aktuálne sa nachádzate na úvodnej stránke mesta www.topolcany.sk, ktorá je ďalej členená do 4 kategórií: Samospráva, Ako vybaviť, Návštevník a voľný čas a Transparentné mesto. 

Samospráva

V časti samospráva získate informácie o Primátorovi mesta Topoľčany, Mestskom zastupiteľstve, Mestskom úrade, Mládežníckom parlamente, Mestskej polícii, školstve, športových kluboch a organizáciách v meste, projektoch mesta, strategických dokumentoch a voľbách.

Ako vybaviť

Ako samotný názov napovedá, v tejto časti stránky mesta nájdete všetky potrebné informácie k vybaveniu vašich záležitostí. Tu získate informácie ako:

  • Kde vybavíte?
  • Čo k vybaveniu potrebujete?
  • Lehoty na podanie a vybavenie,
  • Formuláre na stiahnutie,
  • Náležitosti formulárov,
  • Legislatívna úprava k danej problematike,
  • Poplatky. 

Návštevník a voľný čas

Táto časť stránky mesta je zameraná na informácie o možnostiach trávenia voľného času a s tým súvisiacich služieb. Nájdete tu informácie o  meste Topoľčany, o jeho histórii a pamiatkach  a o regióne Topoľčany, vrátane bohatej fotogalérie. Súčasťou je aj kalendár kultúrnych podujatí a informácie o tradičných podujatiach v meste a regióne. Pre milovníkov umenia je tu umiestnená Galéria mesta Topoľčany so všetkými potrebnými informáciami. Nielen návštevníkov, ale i domácich určite potešia Typy na výlet, v rámci ktorých sú sústredené informácie o prírodných zaujímavostiach, historických pamiatkach, múzeách a kultúre nielen v rámci mesta, ale aj celého regiónu. Nechýbajú ani informácie o službách v oblasti gastronómie, ubytovania, zábavy a športu, nákupov, dopravy a informácie o bankách a zmenárňach.

Transparentné mesto

V rámci transparentného mesta sú zverejňované informácie o verejnom obstarávateľovi, zmluvy faktúry a objednávky, všeobecne záväzné nariadenia, štatúty, poriadky, smernice, zásady, dokumenty, informácie o majetku mesta, verejných obstarávaniach, grantoch a dotáciách z fondu primátora a o správnych poplatkoch vyberaných mestom. Súčasťou  transparentného mesta je aj diskusia, kde sú zverejňované námety a podnety pre MsÚ a MsP. Ďalej tu nájdete rozpočet mesta, záverečné účty mesta a rozbory hospodárení, výročné správy a poradovník na byty.


 

dnes je: 27.5.2019

meniny má: Iveta

webygroup

Úvodná stránka