Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Mesto Topoľčany
 
 

Mesto Topoľčany

Aktuálne oznamy

Výsledková listina „ Najúspešnejší športovec mesta Topoľčany za rok 2018“

sport-562154_640.jpgVýsledková listina „ Najúspešnejší športovec mesta Topoľčany za rok 2018“

viac...


 

Hrobové miesta na pohrebiskách mesta Topoľčany, ktoré nemajú platnú zmluvu - Zoznam

Erbto.jpgHrobové miesta na pohrebiskách mesta Topoľčany, ktoré nemajú platnú zmluvu - Zoznam

viac...


 

Prerušenie výchovno-vzdelávacieho procesu v školách pôsobiacich v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Topoľčany (epidémia chrípky) Aktualizované 20.2.2019 (viď príloha)

girl-2171052_640.jpg

Prerušenie výchovno-vzdelávacieho procesu v školách pôsobiacich v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Topoľčany (epidémia chrípky) Aktualizované 20.2.2019 (viď príloha)

Ku dňu 14. februára 2019 je z dôvodu nárastu počtu respiračných ochorení u detí a žiakov prerušený výchovno-vzdelávací proces - na základe rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva so sídlom v Topoľčanoch - v týchto školách pôsobiacich v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Topoľčany: 

viac...


 

Prerušenie distribúcie elektrickej energie

Logo ZSDZápadoslovenská distribučná, a.s. ako držiteľ povolenia na prevádzkovanie distribučnej sústavy oznamuje, že z dôvodu vykonávania plánovanej práce na zariadeniach distribučnej sústavy, budú bez dodávky elektriny nasledovné ulice:

viac...


 

Štúdia organizácie dynamickej a statickej dopravy na sídlisku Východ v Topoľčanoch - Zámer

multi-storey-car-park-1946722__340.jpg

Štúdia organizácie dynamickej a statickej dopravy na sídlisku
Východ v Topoľčanoch - Zámer

viac...


 

Štúdia organizácie dynamickej a statickej dopravy na sídlisku F v Topoľčanoch - Zámer

parking-504137__340.png

Štúdia organizácie dynamickej a statickej dopravy na sídlisku
"F" v Topoľčanoch - Zámer

viac...


 

Štúdia organizácie dynamickej a statickej dopravy na sídlisku Juh v Topoľčanoch - Zámer

parkovisko.jpgŠtúdia organizácie dynamickej a statickej dopravy na sídlisku
Juh v Topoľčanoch - Zámer

viac...


 
Položky 1-7 z 17

Vitajte na stránkach mesta Topoľčany

Aktuálne sa nachádzate na úvodnej stránke mesta www.topolcany.sk, ktorá je ďalej členená do 4 kategórií: Samospráva, Ako vybaviť, Návštevník a voľný čas a Transparentné mesto. 

Samospráva

V časti samospráva získate informácie o Primátorovi mesta Topoľčany, Mestskom zastupiteľstve, Mestskom úrade, Mládežníckom parlamente, Mestskej polícii, školstve, športových kluboch a organizáciách v meste, projektoch mesta, strategických dokumentoch a voľbách.

Ako vybaviť

Ako samotný názov napovedá, v tejto časti stránky mesta nájdete všetky potrebné informácie k vybaveniu vašich záležitostí. Tu získate informácie ako:

  • Kde vybavíte?
  • Čo k vybaveniu potrebujete?
  • Lehoty na podanie a vybavenie,
  • Formuláre na stiahnutie,
  • Náležitosti formulárov,
  • Legislatívna úprava k danej problematike,
  • Poplatky. 

Návštevník a voľný čas

Táto časť stránky mesta je zameraná na informácie o možnostiach trávenia voľného času a s tým súvisiacich služieb. Nájdete tu informácie o  meste Topoľčany, o jeho histórii a pamiatkach  a o regióne Topoľčany, vrátane bohatej fotogalérie. Súčasťou je aj kalendár kultúrnych podujatí a informácie o tradičných podujatiach v meste a regióne. Pre milovníkov umenia je tu umiestnená Galéria mesta Topoľčany so všetkými potrebnými informáciami. Nielen návštevníkov, ale i domácich určite potešia Typy na výlet, v rámci ktorých sú sústredené informácie o prírodných zaujímavostiach, historických pamiatkach, múzeách a kultúre nielen v rámci mesta, ale aj celého regiónu. Nechýbajú ani informácie o službách v oblasti gastronómie, ubytovania, zábavy a športu, nákupov, dopravy a informácie o bankách a zmenárňach.

Transparentné mesto

V rámci transparentného mesta sú zverejňované informácie o verejnom obstarávateľovi, zmluvy faktúry a objednávky, všeobecne záväzné nariadenia, štatúty, poriadky, smernice, zásady, dokumenty, informácie o majetku mesta, verejných obstarávaniach, grantoch a dotáciách z fondu primátora a o správnych poplatkoch vyberaných mestom. Súčasťou  transparentného mesta je aj diskusia, kde sú zverejňované námety a podnety pre MsÚ a MsP. Ďalej tu nájdete rozpočet mesta, záverečné účty mesta a rozbory hospodárení, výročné správy a poradovník na byty.


 

dnes je: 21.2.2019

meniny má: Eleonóra

webygroup

Úvodná stránka