Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Mesto Topoľčany
 
 

Mesto Topoľčany

Aktuálne oznamy

Mestský úrad oznamuje

Znak_HaZZMesto Topoľčany – Mestský úrad týmto oznamuje, že dňa 22.9.2017 (piatok) od 9:30 hod. do 11:00 hod.  sa uskutoční taktické cvičenie Hasičského a záchranného zboru Topoľčany v priestoroch Zimného štadióna.

V uvedom čase bude z tohto dôvodu čiastočne obmedzená...

viac...


 

Železničná spoločnosť Slovensko oznamuje

Logo ŽSSŽelezničná spoločnosť Slovensko oznamuje občanom, že dňa 22. septembra 2017 bude na traťovom úseku Žabokreky nad Nitrou - Veľké Bielice dočasná výluka s náhradnou autobusovou dopravou. Bližšie informácie o výluke a zastávkach náhradnej autobusovej dopravy nájdete...

viac...


 

Mestský úrad oznamuje

KontajnerProsíme občanov mesta Topoľčany aby do veľkoobjemových kontajnerov určených pre údržbu zelene, označených nápisom „Kontajner na údržbu zelene“ nevhadzovali žiadny odpad (nábytok, stavebnú suť, veľkoobjemový odpad).

viac...


 

Kampaň MOST 2017 „Spolu chránime naše srdcia“

LogoRegionálny úrad verejného zdravotníctva bude v  dňoch 27. a 29. septembra 2017 v priestoroch Poradne zdravia so sídlom Stummerova 1856, Topoľčany bezplatne vyšetrovať záujemcom z mesta a blízkeho okolia cholesterol, glukózu, triglyceridy, HDL a LDL cholesterol, ďalej antropometrické merania spolu s odborným poradenstvom v oblasti zdravého životného štýlu. Na vyšetrenie sa treba telefonicky alebo osobne objednať na...

viac...


 

Ham Fest 2017

Pozvanka_HAMFEST_2017Regionálna rozvojová agentúra Topoľčiansko a mesto Topoľčany
Vás srdečne pozývajú na

I. ročník gastronomického festivalu

* 24. september 2017 *

Tešíme sa na Vašu účasť!

viac...


 

Železničná spoločnosť Slovensko oznamuje

Logo ZSSKŽelezničná spoločnosť Slovensko oznamuje občanom, že v dňoch 19., 20. a 21. septembra 2017 bude na traťovom úseku Chrenovec - Handlová dočasná výluka s náhradnou autobusovou dopravou. Bližšie informácie o výluke a zastávkach náhradnej autobusovej dopravy nájdete...

viac...


 

VEĽKÝ TOPOĽČIANSKY JARMOK 2017

Zochy01Mesto Topoľčany a Mestské kultúrne stredisko Vás pozývajú na

V e ľ k ý  T o p o ľ č i a n s k y   j a r m o k

* 05. - 07. október 2017 *

Počas podujatia sa môžete tešiť na bohatý kultúrny program, rozmanité jarmočné atrakcie bohaté dary jesene či pestrý výber tovaru.

 

viac...


 

Prerušenie distribúcie elektrickej energie

Logo ZSDZápadoslovenská distribučná, a.s. ako držiteľ povolenia na prevádzkovanie distribučnej sústavy oznamuje, že z dôvodu vykonávania plánovanej práce na zariadeniach distribučnej sústavy, budú bez dodávky elektriny nasledovné ulice:

viac...


 

Mestské kultúrne stredisko Vás pozýva na Horúcu sprchu

MKS_predstavenie_horuca_sprchaMestské kultúrne stredisko Topoľčany si Vás dovoľuje pozvať na divadelné predstavenie s názvom „Horúca sprcha“, ktoré sa uskutoční 30. septembra 2017 (sobota) o 18.30 hod., v Spoločenskom dome Topoľčany.

Účinkujú: Zuzana Tlučková, Peter Kočiš, Thomas Puskailer, Marcel Ochránek, PřemekBoublík, Katarína Ivanková, Jakub Lorencovič.

Predpredaj vstupeniek od 23. 8. 2017 v pokladni v Spoločenskom dome v Topoľčanoch, vstupné: 15 EUR

viac...


 

Hlasovanie o mestskom rozpočte pre rok 2018

Erb mesta TopoľčanyMesto Topoľčany sa v tomto roku po prvý krát zaradilo medzi mestá, ktoré umožňujú svojím obyvateľom priamo sa podieľať na zostavovaní mestského rozpočtu a zvoliť si projekty, ktoré sa budú v nasledujúcom roku realizovať a to prostredníctvom participatívneho rozpočtu.Takýto rozpočet je demokratickým nástrojom umožňujúcim občanom priamo sa zapájať do rozhodovacieho procesu o prerozdeľovaní finančných prostriedkov z rozpočtu mesta. Za týmto účelom mesto Topoľčany...

viac...


 

Štátna veterinárna a potravinová správa Slovenskej republiky Bratislava oznamuje

rozhlasŠtátna veterinárna a potravinová správa Slovenskej republiky Bratislava upozorňuje na hroziace riziko výskytu Afrického moru ošípaných (AMO). Africký mor ošípaných sa na Slovensku doposiaľ nikdy nevyskytol, avšak v súčasnosti sa vyskytuje na Ukrajine, v Poľsku, v pobaltských krajinách a vo východnej Európe. Najväčším nebezpečenstvom rozšírenia AMO na územie SR predstavuje migrácia infikovaných diviakov z Ukrajiny a ČR. Preventívna vakcinácia diviakov a domácich ošípaných nie je možná. Kompletné informácie sa nachádzajú v prílohe.

viac...


 

Vitajte na stránkach mesta Topoľčany

Aktuálne sa nachádzate na úvodnej stránke mesta www.topolcany.sk, ktorá je ďalej členená do 4 kategórií: Samospráva, Ako vybaviť, Návštevník a voľný čas a Transparentné mesto. 

Samospráva

V časti samospráva získate informácie o Primátorovi mesta Topoľčany, Mestskom zastupiteľstve, Mestskom úrade, Mládežníckom parlamente, Mestskej polícii, školstve, športových kluboch a organizáciách v meste, projektoch mesta, strategických dokumentoch a voľbách.

Ako vybaviť

Ako samotný názov napovedá, v tejto časti stránky mesta nájdete všetky potrebné informácie k vybaveniu vašich záležitostí. Tu získate informácie ako:

  • Kde vybavíte?
  • Čo k vybaveniu potrebujete?
  • Lehoty na podanie a vybavenie,
  • Formuláre na stiahnutie,
  • Náležitosti formulárov,
  • Legislatívna úprava k danej problematike,
  • Poplatky. 

Návštevník a voľný čas

Táto časť stránky mesta je zameraná na informácie o možnostiach trávenia voľného času a s tým súvisiacich služieb. Nájdete tu informácie o  meste Topoľčany, o jeho histórii a pamiatkach  a o regióne Topoľčany, vrátane bohatej fotogalérie. Súčasťou je aj kalendár kultúrnych podujatí a informácie o tradičných podujatiach v meste a regióne. Pre milovníkov umenia je tu umiestnená Galéria mesta Topoľčany so všetkými potrebnými informáciami. Nielen návštevníkov, ale i domácich určite potešia Typy na výlet, v rámci ktorých sú sústredené informácie o prírodných zaujímavostiach, historických pamiatkach, múzeách a kultúre nielen v rámci mesta, ale aj celého regiónu. Nechýbajú ani informácie o službách v oblasti gastronómie, ubytovania, zábavy a športu, nákupov, dopravy a informácie o bankách a zmenárňach.

Transparentné mesto

V rámci transparentného mesta sú zverejňované informácie o verejnom obstarávateľovi, zmluvy faktúry a objednávky, všeobecne záväzné nariadenia, štatúty, poriadky, smernice, zásady, dokumenty, informácie o majetku mesta, verejných obstarávaniach, grantoch a dotáciách z fondu primátora a o správnych poplatkoch vyberaných mestom. Súčasťou  transparentného mesta je aj diskusia, kde sú zverejňované námety a podnety pre MsÚ a MsP. Ďalej tu nájdete rozpočet mesta, záverečné účty mesta a rozbory hospodárení, výročné správy a poradovník na byty.


 

dnes je: 20.9.2017

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

Dnes má službu:

Pri nemocnici
Pavlovova 4299

038/5325952

ďalšie dni

Streda 20.9.
Pri nemocnici
Pavlovova 4299
038/5325952
Štvrtok 21.9.
SALVE
P.O.Hviezdoslava 3797
0948625308
Piatok 22.9.
Benu
OD Kaufland Streďanská 4598/25A,
95501 Topoľčany
0903 998 164
Sobota 23.9.
Stella
Radlinského 471,
95501 Topoľčany
038/766 35 71
Nedeľa 24.9.
Dr. Max Všeobecná nemocnica Pavlovova 17
Pavlovova 17
0901 961 240
Pondelok 25.9.
Alea
Nám. M. R. Štefánika
038/5320174
Utorok 26.9.
Centrum
Štúrova 2
038/5322026
Streda 27.9.
Herba
Pribinova 5
038/5322871
webygroup

Úvodná stránka